Sandbox

Sandbox is a multipurpose HTML5 template with various layouts which will be a great solution for your business.

Contact Info

Moonshine St. 14/05
Light City, London

info@email.com
00 (123) 456 78 90

Learn More

Follow Us

merhaba

Neden mi Kepler?

Kepler bildiğiniz gibi ikiz dünya. “Kepler Sağlıklı Yaşam Merkezi” danışanlarını en son güzellik ve  bakım trendleri ile buluşturarak, hayat yolculuğunda sağlıkla, keyifle yol almaları için gereken hizmetleri sunar ve bu hizmetleri alırken kendilerini ışıltılı yepyeni bir dünyada  hissetmelerini amaçlar.

Bu, güzellik deneyimini daha özel ve sıra dışı hale getirir. Ayrıca Kepler adı, çevresel sürdürülebilirlik ve doğal ürünler konusundaki bir çevresel sorumluluğu da yansıtır. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir işletme olarak konumlanmak ana hedeflerimizden biridir.

Ana hedeflerinizin en önemlilerinden biri de danışan memnuniyetidir. Danışanlarımızın ihtiyaçlarına ve isteklerine odaklanarak onlara en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. hizmetlerimiz bilimsel yaklaşım ve modern teknoloji ile birleştirilmiş bir biçimdedir.

Merkezimizde sunulan hizmetlerin kalitesi, ürünlerin çevre dostu olması oldukça önemlidir. Özetle ana hedefimiz, kaliteli ürünler, profesyonel kadro ve yeni nesil teknolojik cihazlarımızla hijyenik bir ortamda akademik bilgi birikimimiz eşliğinde danışanlarımıza en iyi hizmeti vermektir.

18

Farklı Uygulama

1250

Mutlu Danışan

7

Yıllık Tecrübe

Kepler’de cilt analizi sonrasında kişinin ihtiyacına göre doğru ürünler ile cilt bakımı ve anti-aging protokolleri uyguluyoruz ve de ev devam ürünleri ile sürdürülebilir bir kalıcılık sağlıyoruz. Fit ve enerjik olmayı ilke edinen danışanlarımıza ise öncelikle vücut analizi yapıyoruz. Bölgesel yağlarını uzaklaştırıp, kas kitlelerini artırmalarını sağlıyoruz ve vücuttaki ödemi atmaları için son derece etkili teknolojik cihazlar ile destek veriyoruz. Kısa bir periyotta 12 cm kadar incelen danışanlarımız var. Ayrıca gerek G5 masajı, gerekse lenf drenaj olsun zayıflama prosedüründe uygulanırken aynı zamanda danışanlarımızın rahatlamasında ve streslerinin azaltmasında da yardımcı olur.

Kısaca; daha fit ve enerjik bir yaşam tarzı benimseyenler aynı zamanda güzellik hedeflerine ulaşmak, yaşının en güzeli olmak isteyenler için doğru adres Kepler. Danışmanlarımıza bir destek ve motivasyon ağı sunuyoruz.

18

Farklı Uygulama

1250

Mutlu Danışan

7

Yıllık Tecrübe